Centropa magazín

Bezpečnost a značení

Obalový materiál do každé firmy

Existuje spousta situací, kdy se Vám jednoduše různé obalové materiály hodí. Já sám to nedávno poznal, když se mi rozbil displej na počítači a musel jsem ho poslat na opravu, aniž bych ho měl jak pořádně zabalit. Proč se vždy hodí obalový materiál mít a kde ho sehnat?

izolační páska pro obalový materiál Rosma Obaly

Obrovské kartonové krabice jsou pro mě vizuálním symbolem stěhování a v doprovodu s pořádnou dodávkou a bublinkovou fólií vytváří iluzi (možná to ani iluze není) bezpečí a zajištění Vašeho nábytku proti všemu nebezpečí, které se může při převozu z místa A do místa B přihodit. Celkově jsou obalové materiály vhodné převážně pro převoz něčeho křehkého, pomineme-li uklidňující účinky bublinkové fólie při jejím praskání. Správně zabalený předmět se v krabici nehýbá a jeho okolí je přiměřeně vyplněno, tak, aby při protlačení krabice nedošlo k poškození předmětu nebo dokonce k jeho kompletnímu zničení.

Obaly u e-commerce

Široce využívány jsou obalové materiály používány u služeb převozu, ale třeba i e-shopů. Ty nekonečné zásoby exportovaných produktů se jednoduše sami nezabalí. A pokud by si klient stěžoval, že se výrobek nedostavil do místa jeho bydliště ve stavu, ve kterém si myslel, že jej zakupuje, pak už je oheň na střeše a nemá cenu se s někým hádat, pokud to nebylo správně a dostatečně zabaleno. Kdo obalové materiály nepoužívá a nepřemýšlí nad nimi už ve startu svého obchodu, tak ten se může jít rovnou zabalit, konkurence ho prostě převálcuje, protože záruka kvalitní dopravy je jedním z prvků dobré firmy.

Obaly u obalových obchodů?

A představte si internetový nákup obalových materiálů. Myslíte, že je správně zabalen? Že jsou kartonové krabice zabaleny do další kartonové krabice? Je zdarma anebo patří k objednávce? To můžete zjistit při nákupu obalových materiálů na Obaly Rosma, kde najdete jejich široký výběr ve všech možných velikostech a provedeních; najdete taky možnost množstevní slevy, což je u obalů dobře, protože věřte mi, budete je používat často, hodně často.

Přidat komentář


Nejnovější články z této kategorie

Plošina jako přívěsný vozík

"Hele, tam na fasádě vyměň výbojku, nesvítí", asi tak se ve firmách zadávají zdánlivě jednoduché úkoly. Mnohdy si však nadřízený neuvědomuje fakt, že i výška 2 m, může zaměstnanci při nedodržení určitých pokynů a pomůcek způsobit pád. Většina pádů v rámci pracovních úrazů má za následek ranění, někdy dlouhodobějšího charakteru. V krajních případech může dojít i k úmrtí.

Číst

Školení obsluhy VZV

Pro obsluhování vysokozdvižných vozíků je nutné kvůli bezpečnosti na pracovišti absolvovat školení a získat tak certifikát o dokončení školení. Jak takové školení probíhá?

Číst

Protipožární dveře od SPEDOSU dokáží zachránit život

Dnes se budeme bavit o ochraně lidských životů při vzniku požáru. Jelikož občas se stane, že dojde ke zkratu nebo jiné závadě a vlivem několika faktorů může dojít k zahoření vašeho domů nebo naopak průmyslové budovy. Pokud vznikne oheň v noci v rodinném domě, kde nejsou žádné ochranného protipožární systémy nebo hlásiče, dost často má fatální následky, vedoucí až k úmrtí členů rodiny, kteří se otráví jedovatým plynem. Cílem různých zákonů a osvětových akcí je přimět společnost, aby předcházela těmto tragédiím a instalovala do svých obydlí požární hlásiče nebo například protipožární dveře, které zabrání šíření ohně na dobu nezbytnou k opuštění domu nebo průmyslové haly.

 

Číst

Centropa magazín
Svět firemních budov