Centropa magazín

Další prvky firemních budov

Zábradlí do firemních prostor mají být naleštěné

Vizitkou firmy jsou její zaměstnanci, webové stránky i prostředí. Proto je třeba dbát na to, aby měli reprezentativní vzhled nejenom zaměstnanci a management firmy, ale i prostředí, kam může zavítat návštěva.

schodiště

Nejlepším řešením je proto mít vše v naprostém pořádku. Pak se nemusíte obávat toho, že v době vaší nepřítomnosti či nemoci, se vážená návštěva zhrozí upatlaného zábradlí, plných košů a svinčíku ve vstupní hale.

Jak na to?

Nastavte si vnitřní směrnice tak, aby byl za každou oblast zodpovědný zaměstnanec, který má zástupce, pro případ své nepřítomnosti. Tak se nestane, že zodpovědný člověk onemocní a v nejméně vhodnou dobu se to projeví na kvalitě vašich služeb nebo pořádku ve firmě.

Pokud si najímáte úklidovou firmu nebo máte vlastní uklízečky, stanovte pro jistotu i osobu zodpovědnou za pořádek na pracovišti. Pokud nebude uklizeno tak, jak má, zodpovědný pracovník zavolá firmu, která se zabývá danou problematikou. O leštění nerezu se postará třeba Fruněk.

Přidat komentář


Nejnovější články z této kategorie

Firemní posilovny a jejich výhody

Znáte ty dny v práci, kdy se čas akorát vleče, práce neutíká, vaše motivace a chuť pracovat klesá a vám se chce jenom schovat pod deku a spát? Tento problém často vyřeší zavedení firemní posilovny.

Číst

Topenářský materiál pro správnou údržbu

Každý manažer nebo šéf to jistě zažil. Zaměstnanci si v létě stěžují, že jim je horko a v zimě, že je jim zima. Samozřejmě, že vytopit kancelářské prostory je mnohem snazší, než průmyslovou halu, ale přesto by se mělo na tyto požadavky zaměstnanců dbát, minimálně z toho důvodu, že se to odráží na produktivitě.

topenářský materiál

Číst

Atraktivní okolí firemních budov jako relaxační místo pro zaměstnance

V dnešní době je péče o zaměstnance stejně důležitá jako péče o zákazníka. Bez zaměstnance by totiž nebyl ani zákazník!

dynamic

Proto by se měli zaměstnavatelé více zamýšlet nad tím, jak se asi jejich zaměstnanci cítí a kde by jim mohli být nápomocní. V případě dělnických profesí je na místě dát zaměstnancům možnost si přímo z výrobní haly po práci odskočit do sauny, kde zregenerují tělo po fyzicky namáhavé práci.

U sedavého zaměstnání jde o jiný typ péče. Zaměstnanci velmi ocení možnost odskočit si na čerstvý vzduch ven, srovnat si myšlenky, vyčistit hlavu a třeba se příjemně naobědvat s výhledem na přilehlý park. K tomuto účelu skvěle poslouží moderní lavičky.

Číst

Centropa magazín
Svět firemních budov