Jaké služby nabízí firma Empemont?

https://www.empemont.cz/

Empemont, také známá pod svou značkou Empesort, je víceúčelová firma zabývající se těmi nejdůležitějšími věcmi v oblasti obecní bezpečnosti a občanského vybavení. Jaké konkrétní služby nabízí a proč jsou potřeba se dočtete v tomto článku.

Empemont/Empesort - Rozhlasy

Důležité pro komunikaci úřadů a vedení měst a vesnic s občany. Rozhlasy zlepšují bezpečnost obzvláště v komunikaci varovných zpráv a případných akcí, o kterých by se občané neměli šanci rychle dozvědět. Výzvy k evakuaci před potopami, prudkými dešti nebo požárem jsme asi všichni zažili a zprávy ohledně nových ustanovení o nošení roušek z důvodu COVID 19 také tak.

Empemont/Empesort - Sirény

Spolu s rozhlasy mají varovnou funkci. Sirény, které každou první středu v měsíci zní před polednem jdou právě ze sirén. V dnešní době se moderní rozhlasy mohou napojit na sirény a není třeba obou přístrojů na jednom místě.

Empemont/Empesort - Osvětlení

Bezpečnost se mnohonásobně zvýšila poté, co se objevily v ulicích první plynové lampy. Nejen, že napomáhají snížení kriminality, ale také běžných úrazů a ztráty majetku. Nehledě na to, že na osvětlené ulici se opilý člověk hůře ztrácí.

Empemont/Empesort - Radary

Informační radary známe kvůli jejich varovnému měření rychlosti při vjíždění do obcí. Mezi radary se ale také počítají semafory.
Mezi další služby firmy Empemont/Empesort patří:

  • Měření rychlosti
  • Kamerové systémy
  • Ozvučovací systémy
  • Servis a montáže

Přidat komentář


Centropa magazín
Chcete u nás zveřejnit článek? Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Spolupracujeme s: Eleganter.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4