Spádové regály, také známé jako válečkové regály, jsou konstrukce, ve kterých se nákladové jednotky pohybují po dráze regálu samovolně a to za pomoci systému válečků v kombinaci se sklonem trati. To také znamená, že pohyb zboží je zajištěn bez nutnosti elektrického pohonu. Spádové regály mohou být použity jako nezávislé systémy nebo jako hybridní systémy – v kombinaci s paletovými regály nebo mezipatry.

Číst dál: Jak fungují spádové regály a jaké jsou jejich výhody

Jedním z prvních kroků, které je třeba udělat, abyste vytvořili sklad, který je funkční a organizovaný, je výběr skladovacího systému. Přirozeně se nejedná o volbu, kterou bychom měli brát na lehkou váhu; skladové skladovací systémy jsou velkou kapitálovou investicí, která v závislosti na designu a způsobu, jakým zapadají do vašeho půdorysu a procesů skladu, může buď pomoci, nebo snížit vaši propustnost.

Číst dál: 6 typů skladovacích systémů, které se hojně využívají

vstupní turnikety

Otočné brány neboli vstupní turnikety jsou oblíbená zařízení, která usnadňují ovládání toku chodců. Často se používá v různých systémech řízení přístupu. Brány ovládají a ověřují chodce, kteří se je snaží překročit. Zamezují přístup na dané místo těm, kteří nejsou oprávněni. Většina modelů je vyrobena z nerezové oceli. Existuje několik typů turniketů: nízký, vysoký a sklopný. 

Číst dál: Který výrobce nebo dodavatel vám nabídne vstupní turnikety?

Centropa magazín
Chcete u nás zveřejnit článek? Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Spolupracujeme s: Eleganter.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4