Čím vyztužit kartonové krabice

Odesíláte zásilky v kartonových krabicích a stalo se vám, že krabice přišla poškozená? V tomto článku se dozvíte jak vyztužit kartonové krabice.

Kde koupit kartonové krabice

Prvně je třeba kartonové krabice nakoupit. Krabice můžete nakupovat buď nové či použité. U těch použitých je výhodou samozřejmě cena. Krabice můžete nakupovat jak v kamenných pobočkách, tak online na objednávku. Většina lidí pravděpodobně zvolí online variantu, už kvůli tomu, že je to pohodlná cesta a hlavně časově úsporná. Jeden z e-shopů, který se tímto zabývá je rosma-obaly.cz.

Přišel poškozený produkt

Každý prodejce chce, aby jeho produkty byly kvalitní a s tím souvisí i doprava. Všichni jsme asi zažili situaci, kdy jsme si objednali nějaký produkt, čekali jsme na něj, těšili jsme se a v moment kdy přijde nastává euforie. S nadšením rozbalujeme krabici a vidíme, že něco není úplně v pořádku. Produkt je otlučený, rozbitý nebo promáčknutý. Bohužel tyto situace se dějí dnes a denně. Jak tomu ale předejít? Řešením může být výztuž krabice.

Výztuž kartonových krabic

Pro výztuž a ochranu produktů můžete použít hned několik produktů. Jednou z nejpoužívanějších možností jsou fixační tělíska. Tento typ fixace se hodí nejvíce jako výplň do balíků, aby se produkt při přepravě nepoškodil a kupující ho dostal v té nejlepší kvalitě. Pro ještě větší jistotu můžete produkt obalit do polystyrenových obalů, tím zajistíte, že kdyby krabice přepravci spadla nebo se po cestě poškodila, tak váš produkt zůstane důkladně ochráněn. Jako takovou pojistku můžete na kartonovou krabici přidat ochranné papírové hrany nebo plastové rohy, které zaručí, že u krabice nedojde k jejímu promáčknutí.

Přidat komentář


Centropa magazín
Chcete u nás zveřejnit článek? Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Spolupracujeme s: Eleganter.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4