• Jan Staněk
  • Stavba

Chrání Vaše stěny a rohy - Acrovyn

Acrovyn je obchodní značka materiálu, který se používá pro výrobu ochranných stěnových obkladů, rohových ochranných profilů a dalších typů bezpečnostního vybavení pro vnitřní prostory. Tento materiál se vyznačuje vysokou odolností a snadnou údržbou, což ho činí ideálním pro použití v komerčních budovách, zdravotnických zařízeních, školách, nádražích a dalších veřejných místech.

Charakteristika materiálu Acrovyn

Tento materiál byl vyvinut firmou Construction Specialties, Inc. v roce 1969. Od té doby se stal jedním z nejvíce používaných materiálů pro ochranu stěn a nábytku na světě. K dispozici je v různých barvách, texturách a designech, což umožňuje širokou škálu využití.

Je vyráběn z PVC nebo PETG, což zajišťuje jeho vysokou odolnost vůči poškození a opotřebení. Může být použit jako stěnový obklad, rohový ochranný profil nebo jako ochranný nárazník pro dveře a okna. Je také voděodolný a snadno se čistí, což ho činí vhodným pro použití v prostředí s vysokou úrovní hygieny.

Je dostupnější než byste mohli čekat

Acrovyn je k dispozici u mnoha distributorů stavebního materiálu po celém světě, včetně České republiky. Pokud máte zájem o jeho nákup, doporučujeme kontaktovat místního distributora, který vám pomůže s výběrem správného typu a designu pro váš projekt.

Vzhledem k jeho vysoké kvalitě a odolnosti se stává stále populárnějším materiálem pro ochranu vnitřních prostorů. Jeho využití se rozšiřuje nejen v komerčních prostředích, ale také v soukromých domácnostech.

Přidat komentář


Centropa magazín
Chcete u nás zveřejnit článek? Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Spolupracujeme s: Eleganter.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4