• Jan Staněk
  • Stavba

Závěs proti úniku tepla

Lamelové clony

Udržet na pracovišti stálou teplotu a zároveň být schopni přecházet mezi několika úseky může být někdy opravdu oříšek. My pro vás ale máme skvělé řešení v podobě pruhových závěsů!

Pruhové závěsy, neboli lamelové clony z PVC jsou výborným prostředkem k vyřešení problémů, které jsme si představili v úvodu. S nimi už nebudete muset obětovat výkonnost a efektivitu práce kvůli neustálému otevírání a zavírání obyčejných dveří. Svou funkcí připomínají kyvná vrata, která vídáte například v restauracích, kde číšníci potřebují rychle přecházet mezi kuchyní a jídelním prostorem s rukama plnýma talířů. Ti také nemají čas na otvírání dveří, což by je v jejich práci jenom brzdilo. Stejně tak je to i ve vašem odvětví. Pokud působíte v oboru, kde je pro hladký průběh veškerých činností důležitá rychlost a především udržování stálé teploty, mohou pro vás být lamelové clony tím nejlepším řešením. Pruhové závěsy se často využívají v potravinářském průmyslu a dalších odvětvích, kde je potřeba udržovat čistotu.

Lamelové clony jsou vyráběny z různých druhů materiálů. Ty se liší podle toho, zda jde o okrajové části, nebo přímo o závěs. Okrajová část je většinou vyráběna z pozinkované oceli. Jsou ale i odvětví, která vyžadují použití nerezové oceli a je tedy možné použít i tu. Plastové pásy jsou poté vyrobeny ze speciálního měkčeného PVC. Průchozí část bývá průhledná, zatímco okrajová část plastových clon bývá kvůli bezpečnosti odlišena nějakou kontrastní barvou. Díky tomu, že jsou clony vyráběny na zakázku, se nemusíte bát, že by byl problém s požadovanými rozměry. Také rozměry jednotlivých pásů si můžete vybrat podle individuálních potřeb. Vzhledem k tomu, že jde o zakázkovou výrobu, probíhá kalkulace ceny individuálně dle požadavků. Proto je třeba brát případné ceny webových stránkách výrobců pouze orientačně.

Přidat komentář


Centropa magazín
Chcete u nás zveřejnit článek? Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Spolupracujeme s: Eleganter.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4